Вітаємо на A-Grade!log_in_image
welcome_picture
  • menu
  • logon
    Вхід в акаунт A-Grade
    |

    Email
    Пароль
    Або
    welcome_picture
  • menu
  • logon
    Створити акаунт з A-Grade
    |

    Email
    Пароль
    Або

    7 підказок, як грамотно підійти до питання додаткових занять з англійської для дітей.

    Якщо ви хочете, щоб ваша дитина добре знала англійську, просто записати її на курси англійської не достатньо. Необхідно хоча б мінімально контролювати її успішність.

    Звісно, якщо ви зовсім не володієте англійською, перевірити фактичні успіхи дітей складно. Однак, є кілька практичних рекомендацій та підказок, які допоможуть вам брати участь у процесі.

    Підказка 1.

    Переконайтеся в тому, що ваша дитина займається сучасними навчальними комплексами.

    Можна почитати додатково в інтернеті відгуки про різні методичні комплекси. Це дасть вам загальний орієнтир, що є на ринку і що є популярним і чому. Популярні навчальні комплекси не даремно мають довіру у викладачів та батьків, вони якісні та результативні.

    Підказка 2

    Дуже бажано, щоб дитина займалася по одному навчальному комплексу, переходячи з одного рівня на інший цього ж комплексу. З чим це пов'язано? Автори створюють сюжет та героїв, які проходять різні вікові етапи. Діти звикають до героїв книги, їм цікаво спостерігати за ситуаціями, в які потрапляють герої, як вони змінюються з кожною новою книгою. Це все створює відчуття впізнаваності та комфорту.

    Підказка 3.

    Навчальні комплекси задумані як зошити, як Class Book, і Workbook. Іншими словами, дитина постійно в них пише. Перевіряйте, що пише ваша дитина у них.Буває таке, що викладач з деяких причин може пропустити деякі теми (може вони невдало обіграні в книзі, може розуміє, що якісь моменти будуть дуже складними та трохи видозмінює викладення матеріалу, можливо частина матеріалу опрацьовується в усній формі). Однак, якщо навчальний комплекс порожній на понад 30%, швидше за все, в голові у вашої дитини така сама порожнеча. Книга задумана методистами, як зошит, у якому активно ведуться записи. Лист допомагає запам'ятовувати слова, вчасно виявляти та виправляти поточні помилки, часто дає почуття основи та фундаменту для дитини, тому що діти регулярно забувають те, що промовляється лише усно.

    + До цього можна перевіряти звичайний зошит, там можна побачити вправи, що виконуються дитиною, а також словник.

    Підказка 4.

    Перевіряйте, що дитина переходить з одного unit (розділу) на інший за розумні терміни, як і з одного рівня навчального комплексу на інший. Загалом, навчальний комплекс для вас, якщо ви самі не знаєте мови, може бути джерелом інформації про те, як і що відбувається у дитини. Якщо дитина сидить на одному навчальному комплексі довго, то щось йде не так. Можливо, навчальний комплекс дуже складний для нього і він не засвоює матеріал, можливо, що навчальний комплекс не цікавий. Загалом це привід поговорити з викладачем.

    Підказка 5.

    Хороша думка запитати друзів, знайомих, колег щодо рекомендацій. Завжди є ймовірність, що у вашому оточенні є хтось, хто знає хорошого викладача, перевіреного досвідом.Найкраще, коли безпосередньо діти ваших знайомих займалися з кимось і вже видно позитивні результати та тенденції.

    Підказка 6.

    Якщо ви хочете записати дитину на групові заняття, гарна ідея вивчити мовні школи, що спеціалізуються на дитячих заняттях, у яких розроблено хорошу методичну базу саме для занять з дітьми. Можливо, у вашому районі є філія такої школи.

    Підказка 7.

    Перший важливий пункт – дитині має подобатися вивчати англійську мову. Другий важливий пункт - ви повинні бачити, чи подобається йому тільки тому, що весело і нічого робити не треба або подобається, тому що процес організований продумано, цікаво та результативно.

    І насамкінець, гарантію результату дає не формат, школа чи навчальні матеріали, а вашу увагу і посильне залучення до процесу.